Serce 0 Ulubione

Marker

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Mszczonów,mazowieckie

599 000 zł68 m² 8 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Marzysz o pięknym i wygodnym mieszkaniu w Mszczonowie? Nie szukaj dalej, mamy coś dla ciebie! Przedstawiamy ci wyjątkową ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżynowa

Mszczonów,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz wyjątkowego mieszkania w Mszczonowie? Zobacz naszą ofertę! Sprzedajemy piękne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone na czwartym piętrze w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł170 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Mszczonów,mazowieckie

490 000 zł1 500 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam, sprzedam 50% udziałów w kamienicy w samym centrum Mszczonowa(caly parter) powierzchnia działki 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł174 m² 4 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

550 000 zł159 m² 3 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom w miejscowości Niemieryczew gm. Puszcza Mariańska. Dom o powierzchni użytkowej 160m2 na działce o powierzchni 690m2. Klasyczna bryła z dachem dwuspadowym: 5 pokoi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Boczna

Mszczonów,mazowieckie

256 122 zł1 581 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaz dzialka budowlana 1581 m2, mszczonów Do sprzedania dzialka w Mszczonowie przy ulicy Bocznej na osiedlu nowych dpmkow jednorodzinnych o dlugości 79m i szerokości 20 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Mszczonów,mazowieckie

1 190 000 zł5 500 m² 216 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Mszczonowie! Urokliwa działka budowlana położona na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej i cichej okolicy. Na osiedlu znajdują się sklepy i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Mszczonów,mazowieckie

750 000 zł237 m² 3 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mszczonów, dom w cichej okolicy, gotowy do zamieszkania. W spokojnej dzielnicy Mszczonowa, wśród innych domów jednorodzinnych, znajduje się 3-kondygranycjny dom na sprzedaż. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mszczonów,mazowieckie

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną toaletą i kuchnią. Budynek jest zlokalizowany w Mszczonowie, w budynku z Wielkiej Płyty z 1985 roku. Aspekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

500 000 zł36 400 m² 13,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 36.400 m 2 znajdująca się bezpośrednio przy trasie Grójec - Mszczonów , 5 km od Mszczonowa. Działka częściowo zalesiona. Media: wodociąg, prąd. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Poniatowskiego

Mszczonów,mazowieckie

1 900 000 zł17 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga inwestorzy! do sprzedaży działka pow. 17.200 m2 W MSZCZONOWIE, CENA: 1.900.000 ZŁ. Oferta na wyłączność " avenda" Nieruchomości w Żyrardowie tel., poleca do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

548 800 zł83 m² 6 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mszczonów,mazowieckie

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

548 800 zł83 m² 6 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żyrardowska

Mszczonów,mazowieckie

1 990 000 zł12 789 m² 155,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niepowtarzalna działka budowlana o pow. 1,27 ha, 300m od centrum Mszczonowa, 3 km od Suntago Wodny Świat. Idealny dojazd d Warszawy trasą S8 ( 40 min. ) sprawia, że jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żyrardowska

Mszczonów,mazowieckie

1 990 000 zł12 789 m² 155,60 zł/m²

 

 

 

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Mszczonów,mazowieckie

2 000 zł34 m² 58,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane (pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój) plus balkon. Do dyspozycji duża piwnica. Najem okazjonalny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij